Pneuservis:

Odborná výmena kolies obsahuje:
        demontáž a montáž pneumatiky z osi auta
        demontáž a montáž pneumatiky z disku
        demontáž a montáž ventilu
        umývanie kolies
        hustenie pneumatiky
        vyváženie
        kontrola rezervy
 

Pneuservisné služby sú poskytované vyškolenými pracovníkmi na moderných strojoch, ktoré sú pravidelne kalibrované. Naši mechanici používajú overené momentové kľúče a tlakomery s dôrazom na maximálnu bezpečnosť zákazníka.
Samozrejmosťou je zavádzanie najmodernejších technológií a postupov.
 

Likvidácia ojazdených pneumatík
V prípade, že si v našej prevádzke zakúpite nové pneumatiky a po výmene sa chcete starých zbaviť, bezplatne necháme tieto pneumatiky zlikvidovať. Túto službu poskytujeme aj zákazníkom, ktorí si pneumatiky nezakúpili u nás avšak za úhradu.
 

Opravy pneumatík:
Štandardné opravy poškodených pneumatík a duší. Odborne prevedená oprava Vám zvýši istotu a bezpečnosť pri jazde. V porovnaní s nákladmi na nákup nových pneumatík ušetríte bez toho, aby ste znížili úžitkové vlastnosti opraveného výrobku.
V prípade, že dôjde k poškodeniu Vašej pneumatiky a poškodenie je opraviteľné, v našom pneuservise Vám danú pneumatiku opravia najkvalitnejším opravným materiálom.
 

 

Plnenie pneumatík inertným plynom:
Klasicky sa pneumatiky plnia vzduchom. Oveľa účinnejšie je ich naplniť interným plynom. Pneuservis EUROCAR Nové Zámky s.r.o.. Vám naplní pneumatiky plynom PNEUMIX. Je to interný plyn, ktorý je stabilnejší ako vzduch, netreba tak často pneumatiky dofukovať, zlepšuje odvod tepla, znižuje zahrievanie pneumatík a výrazne prispieva k zvýšeniu životnosti pneumatík. Žiadajte u nášho mechanika plnenie plynom PNEUMIX!
 

Prijímame aj telefonické objednávky na určený termín na telefónnom čísle: 0917/636699.